כיצד יכול מחשוב ושירות ענן לסייע לעסק שלכם?

שיתוף פעולה וניהול תקשורת יעילה, הינם מרכיבים מהותיים לכל עסק מצליח. בעזרת אפליקציות יעילות כגון: Word ,Excel ,PowerPoint ו –Outlook, יחד עם עוד אפליקציות מועילות אחרות, ניתן יהיה להגדיר את הדרך שבה מתקשרים ומשתפים פעולה עם כל אחד, מהלקוח, דרך הגורמים שקשורים לעסק, הספקים וכאמור העובדים.

פרודוקטיביות בזכות הענן

שירותי מחשוב לעסקים ושירות בענן לעסק שלנו מספק תכונות כמו עריכה משותפת, הודעות, וידאו וקול ועוד כל אלה הינן מסייעות שיתופי פעולה ועבודה משותפת בכל אזור, על ידי כל אותם מכשירים – מחשב נייח, או מחשב נייד, באמצעות טאבלט, או דרך הנייד שלנו. עסקים בכל גודל ינצלו את הענן ואת כל הטכנולוגיות הניידות, על מנת לשפר את שיתופי הפעולה והתפוקה, לאפשר צביון עבודה שונה בכל מקום ובנוסף, ייהנו מהפחתה משמעותית של עלויות. חברות רבות בימינו מזדמן להן לעבוד בכל מקום שרק ירצו, ואופציה זו מעניקה כאמור כלי פרודוקטיבי שכולו מבוסס על הענן, זאת על מנת  שכל עובד באשר הוא יוכל לתקשר ולשתף פעולה ביעילות בכל זמן ומקום.

שיפור יעילות העובדים

בסקר שנערך לפי חמש שנים והוא כלל מאות מומחים לטכנולוגיה ביידע לעסקים נאמר כי, ברגע שיש גישה מכל מקום ובכל זמן לנתונים וליישומים, זה עשוי לשפר בצורה מהותית את היעילות של כל עובד, כמו כן, זה מאפשר לכל עובד גמישות במקום עבודתו, באופן שהוא בוחר לעבוד ובמכשור שהוא מעדיף. על ידי הגמישות הזו ניתן למעשה להצליח ליהנות מתוצרת הרבה יתר גדולה ומשיתופי פעולה רבים ומשופרים פי כמה וכמה. באמצעות אפליקציות שמתחדשות כל העת קיימת לכל העובדים אפשרות לעשות שימוש בשילוב של מכשירים עסקיים ואישיים ובמקביל ליהנות מחוויה רציפה במחשב, בנייד ובסמאטרפונים. 

אבטחה ויעילות

מערכת אופיס בענן תספק את הנגישות לכל אחד להגיע לכל מסמך ולערוך אותו בצורה מאובטחת ובזמן אמת בין כל המכשירים, כך שהצוות תמיד יצליח לעבוד על הגרסה שנחשבת לגרסה האחרונה שיצאה, גרסה ששמרה את כל השינויים של כולם. החברה תיהנה גם משיתוף פעולה מיטבי כתוצאה משיתוף של כל המסכמים ומפגישות יעילות עם אנשים מכל מקום. עוד בנושא אבטחת מידע לעסקים

ההשפעה על שעות עבודה

כבר לא מעט שנים עברו כל מיליארדי המכשירים הניידים את ההיקף של כל בני האדם בעולם, כשהמשמעות היא, שכבר מאות מיליוני עסקים בכל גודל עברו לעבודה שהיא ניידת. שכן מדובר במגמה חדשה, גם בשיטות העבודה וגם בגמישות שעות העבודה (הרחבה של שעות העבודה), מהפך בנהלי העבודה ובקשר בין אנשים. היכולת העברה ממכשיר למכשיר, מאפשרת שמירה על רציפות של עבודה ועל כל מסמך בכל מקום. ניתן לגשת לכל מסמך קיים מכל מקום ולעבוד עליו בענן כשהמסמכים מסונכרנים באותו רגע לענן. נדיר למצוא היום עסקים שדבקים בשעות הפעילות של פעם, כיום כולם גמישים בזכות השימוש בענן ובטכנולוגיות ניידות. 

סנכרון הפעילות העסקית

לא פעם, עסקים מנהלים תקשורת ומשתפים מידע עם לקוח, שותף או ספק, באזורי זמן אחרים או במדינה אחרת. האחסון בענן מסנכרן מידע בין כל מנעד המכשירים, כדי שאפשר יהיה לעבוד על הגרסה האחרונה, ללא קשר למיקום ולסוג המכשיר. בזמן השימוש שמבוסס על הענן, אפשר "ליישר קו" עם כל עובד שעובד רחוק שיוכל לצפות בתוכן עדכני. כמו כן, הענן גם מעניק אבטחה ופרטיות באיכות הכי גבוהה, בנוסף לבקרת הגישה הדרושה.

המאמר נכתב בשיתוף חברת IT-START שירותי מחשוב לעסקים ופתרונות מתקדמים בענן.

מערכת האתר

מערכת האתר

אתר הנגב שלי הוקם ע"מ להנגיש את הנגב לכל ולתת במה לכל גולש